Friday, March 6, 2009

Për 8 Marsin


Për 8 Marsin mami,
Të uroj unë sot,
Lumturi të kesh,
Ti për jetë e mot!


Image from: Here

5 comments:

Anonymous said...

Nje pune shume e bukur.Me te verete u gezova shume qe dikush ka gjeture kohe dhe deshire te beje nje pune te tille.Per vogelushet per femijet tane eshte tamam emri qe i pershtatet.Por pse jo edhe per neve prinderit dhe mesuesit e vogelusheve.Pershendetje nga Peja.

Arta said...

Faleminderit Peja,

Ju pres perseri me shume deshire,

Arta

Emela said...

A mund te jepni nje vjershe per nenat ju lutem sepse me duhet!!!!!!!!!!!!

Arta said...

Emela,

ketu:
http://vogelushet.blogspot.com/search/label/Dita%20e%20Nenes

Arta

rina said...

vertet eshte nje pune shum e mire