Tuesday, March 15, 2011

Pa fjale...from: Japan tribute and chibird illustration

3 comments:

Motivational Poems said...

Haiku (Japan earthquake)

Ashtu krejt Papritur
Ujti piju te gjith pafajsine
Na ngelen vetem lutjet

Copyright © 2011 Marinela Reka

http://marinelareka.com/?p=2968

Japoneze said...

Sa hapa faqen tende dhe e gjeta flamurin e japonise me lulet e qershive.
Kaluan gati 8 muaj nga ajo dite. Ndonese kemi akoma shume problem prej katastrofive, dhe po afrohet dimri qe eshte i ashper ne ate vend... Megjithete po luftojme per te rimarre ditet e perditshme sa me shpejt.

Faleminderit se menduat per Ne larg nga shqiperia

Hello said...

Nice blog and so beautiful picture thank you for sharing us
goldenslot