Saturday, September 20, 2008

Ne jemi 4


Te dashur miq!

Arsyeja e kesaj mungese te gjate eshte ardhja e pjesetarit me te ri te familjes sone. Ne te gjithe jemi shume te gezuar. Une do te mundohem te vazhdoj te shkruaj sa here te gjej mundesine. Nderkohe, per femijet tuaj, ose per nostalgjine tuaj, shikoni arkivat. Ne keto faqe pak e pak po mblidhet nje material shume i pasur per femijet e te gjitha moshave. Nese ju deshironi te kontriboni me ndonje vjerrshe, perrallez, kenge, rime a gjeegjeze, une i mirepres te gjitha sugjerimet. Ne kete moshe sidomos ata duan edhe ninulla! Ju faleminderit!

Arta


6 comments:

ET said...

URIME !
njëmijë herë Urime Arta.
ps:po dal te kerkoj ninulla:)

ET said...

e para qe gjeta. tek cepi ketu poshte:)

Te keqen o djale
me lule nder shale
zoti te te fal
te keqen nena o djale....

Anonymous said...

qeshori na edhi qeshori o sa gezim femijet luajne edhe argetohen por ne vet duam te mesojm.dhre e duam qeshorin ta pershetdesim p;;;gezuarrrrrrr.......

Anonymous said...

fshati im malet me gure fusha me bare shum arat me grure me tutje nje lum fshati per karshi me kishe me vare rrotull ca shtepi te vogla fare ujte te ftofte era pune madhe bilbili ja thote grate si sorkadheburat nen hije lozin kuvendojne pika qe sju bie se nga grate rrojnegrate vene are ndhe ne te vreshta grate gruaja kor bar punon dite e nate grate ne te shire ne te vjela grate

Arta said...

Arijana dhe Zeynep,

Shpresoj tju shoh perseri ketu.

ET,

Nga behesh ti, vjesh shpesh ketu?

Pershendetje,
Arta

LILIAN NIKKY said...

Emri im është Lilian N.Kjo është një ditë shumë e gëzueshme e jetës sime për shkak të ndihmës që Dr.saguru më ka dhënë duke më ndihmuar duke e rikthyer ish-burrin tim me magjinë e tij magjike dhe të dashurisë. Unë isha e martuar për 6 vjet dhe ishte shumë e tmerrshme sepse burri im me të vërtetë po mashtronte dhe po kërkonte divorc, por kur hasa në emailin e Dr.saguru në internet se si ai ka ndihmuar kaq shumë njerëz që të kthejnë ish-in e tyre dhe ndihmë për të rregulluar marrëdhëniet. dhe i bëjnë njerëzit të jenë të lumtur në marrëdhëniet e tyre. I shpjegova situatën time atij dhe pastaj kërkova ndihmën e tij por për çudinë time, ai më tha që ai do të më ndihmojë me çështjen time dhe këtu unë tani po festoj sepse Burri im ka ndryshuar tërësisht për mirë. Ai gjithmonë dëshiron të jetë pranë meje dhe nuk mund të bëjë asgjë g pa të tashmen time. Unë me të vërtetë po shijoj martesën time, çfarë feste të shkëlqyeshme. Do të vazhdoj të dëshmoj në internet sepse Dr.saguru është me të vërtetë një caster i vërtetë magjie. A KENI NDIHME KETO DOKTOR T CON KONTAKTIT SAGURU TANI VIA EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com ose WhatsApp +2349037545183 Ai është përgjigjja e vetme për problemin tuaj dhe ju bën të ndjeheni të lumtur në marrëdhëniet tuaja. 3 FRUTA E GRUES 4 FJALA E PROMOVIMIT 5 FJALA MBROJTORE 6 FJALA E BIZNESIT 7 FJALA E MIRA 8 FJALA E LOTTERRIS AND DHE RASTI GJYKATS GJYKATA.